Movies
Ratings
226
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.0