Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Behind the Attraction Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Behind the AttractionRated ★ 4.0