Movies
Ratings
101
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0