Series
Ratings
62
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0