Movies
Ratings
431
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Make a GirlRated ★ 3.0
Oshi no Ko -The Final Act-Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5- Godzilla Minus One/CRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Dragon Ball GT: A Hero's LegacyRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets SpecialsRated ★ 3.5- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On MeRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5