Series
Ratings
203
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 4.0
The Disappearance of Nagato Yuki-chanRated ★ 3.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- KoyomimonogatariRated ★ 3.0
Monogatari Series: Second SeasonRated ★ 3.5
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 4.0
Persona 4 the animationRated ★ 4.0