Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 2.5