Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0