Movies
Ratings
485
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0
16 BlocksRated ★ 2.5
Bulletproof MonkRated ★ 2.0
TedRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 2.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
UnleashedRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 1.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
The Time MachineRated ★ 3.5