Movies
Ratings
469
HimizuRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5