Series
Ratings
43
Still 17Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0