Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.5
Pom PokoRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0