Movies
Ratings
1305- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5- CheeseRated ★ 3.5
- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0