Titles you rated
SignsRated ★ 2.5
LovelaceRated ★ 2.0
JokerRated ★ 2.5
Se7enRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.0
YongsoonRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Golden SlumberRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 2.5
The Perfect DateRated ★ 1.0
Isn't It RomanticRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0