Titles you rated
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5- 신들의 장난Rated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5