Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
Old GoodbyeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5