Movies
Ratings
351
UsRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Inside JobRated ★ 2.5
Fahrenheit 9/11Rated ★ 2.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0