Series
Ratings
100
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 1.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 2.5