Movies
Ratings
1162
MasterRated ★ 2.5
The KingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
My New Sassy GirlRated ★ 2.0
Neighbors 2: Sorority RisingRated ★ 3.0
Police Academy 2: Their First AssignmentRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Meet the SpartansRated ★ 1.5
The FamilyRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 2.5
Kamikaze GirlsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5