Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0