Titles you rated
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0