Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
MRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Dangerously ExcitedRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
DuelistRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 0.5
She's the ManRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 1.0