Titles you rated
The IrishmanRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
Man of MenRated ★ 1.5
MotherRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5- Always: Sunset on Third Street 3Rated ★ 3.5
Always: Sunset on Third Street 2Rated ★ 3.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0