Titles you rated
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0- A Little PrincessRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0