Titles you rated
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Blue PeriodRated ★ 4.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0