Titles you rated
Death SentenceRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
Flying GiantsRated ★ 2.0
Super Size MeRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0