Titles you rated
HerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Cocaine BearRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 1.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5