Titles you rated
Snow WhiteRated ★ 0.5
BurntRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Red HerringRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5