Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0