Titles you rated
Gangnam B-SideRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 1.5
UnicornRated ★ 3.0
GridRated ★ 1.5
One Ordinary DayRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0