Titles you rated
The ShamelessRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Queen CrabRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
The JudgeRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0