Series
Ratings
24
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 2.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0