Movies
Ratings
432
PixelsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
You Are My PetRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 1.5
Ghost SweepersRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
The HostRated ★ 2.5