Titles you rated
ReboundRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
The Wandering EarthRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 1.0
MidwayRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5