Titles you rated
The PhoneRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
LooperRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 1.5
Tai Chi ZeroRated ★ 1.5
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 1.5
Interview with a HitmanRated ★ 0.5
Twilight GangstersRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 1.0
PredatorsRated ★ 1.0
The MythRated ★ 1.0
The 13th WarriorRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 1.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 1.0