Series
Ratings
54
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 4.0
- In the FleshRated ★ 4.0