Movies
Ratings
523
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0