Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Rookie CopsRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 3.5
Seolganghwa: snowdropRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Meteor GardenRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5