Movies
Ratings
1465
President's 7 HoursRated ★ 5.0
The ChaseRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ReplicasRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Wandering EarthRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
The HighwaymenRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 3.5