Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0