Titles you rated
KarmaRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 0.5
Death to Snow WhiteRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The AuditorsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 1.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 3.5