Movies
Ratings
69
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 2.5
NomadlandRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Old OakRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
PKRated ★ 5.0
The White TigerRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0