Movies
Ratings
690
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5