Movies
Ratings
173
Coach CarterRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0