Movies
Ratings
140
FluRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
The MistRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 0.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0