Series
Ratings
20
The WhirlwindRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Move to HeavenRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Remarriage & DesiresRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0