Titles you rated
One DayRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0