Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
ForgottenRated ★ 5.0