Movies
Ratings
138
The SubstanceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0- DreamRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5