Series
Ratings
324
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Three-BodyRated ★ 3.5- 추라이 추라이Rated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 4.0
Alternate World PharmacyRated ★ 2.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 1.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0